Kategorie

Odběr novinek


 

  Jmenuji se  Tomáš Jantač a budu rád když i Vy po přečtení těchto řádků a po shlédnutí naší nabídky produktů bude našim spokojeným zákazníkem, který se bude vracet.

 Tuto firmu jsme založili společně s mojí partnerkou. Jeden z mnoha důvodů je moje záliba ve sběratelství figurek a sošek, kterou mám jako koníček již 35 let. Oba dva zastáváme názor, že úspěchem každého podnikání je spokojený zákazník. Jsem ze staré obchodní školy kde platilo a platí náš zákazník náš pán, moje partnerka podniká v oboru účetnictví 11tým rokem, a oba víme, jak důležité je mít spokojeného klienta, který se vrací a s klidným svědomím nás i doporučí dál......

V našem obchodě založeném na kontaktu a důvěře, naleznete jak sběratelské rarity, které se již nevyrábí, tak i nejnovější výběr, který obsahuje sběratelské figurky, akční figurky, bysty, plyšové hračky, dárky, repliky zbraní a zbroje.

    Pracujeme neúnavně, aby jste měli na 100% bezpečné, bezrizikové nakupování a plně zásobený on-line obchod. Na akcni-figurky.cz se držíme tří pravidel-velký výběr, konkurenceschopné ceny a maximální služby zákazníkům. S těmito třemi kvalitami spojenými s výjimečně vysokým standardem a orientací zaměrěnou na spokojeného zákazníka, budeme vždy vyčnívat z davu. Když s námi budete obchodovat, tak se sami přesvědčíte, že obchod bereme velmi vážně. 

   Náš internetový obchod je pro vás otevřen 24 hodin denně , 7 dní v týdnu , 365 dní v roce! Prosíme, napište nám Vaše náměty, připomínky a dotazy . Vaše náměty jsou životně důležité pro další posun vpřed pro naší společnost a naši schopnost přinést vám to, co by jste rádi. Budeme pro vás i nadále pracovat velmi tvrdě. Zveme všechny naše zákazníky, navštívte nás, rádi vás uvidíme pokud budete někdy v naší oblasti.  

Provozuje:
Tomáš JANTAČ 

Na Tržišti 152
28802 Nymburk
IČ: 16582446Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:732 547 789

Kontakt na naši zákaznickou linku